Дослідження вул. Уласа Самчука

Результати дослідження вул. Уласа Самчука в частині від перехрестя з вул. Князя Володимира до перехрестя з вул. Перший промінь (м. Рівне).

Проведене в жовтні 2018 року.

 
Однією з умов хорошого проекту реконструкції/ремонту вулиці є добре виписане замовником технічне завдання для проектувальника. Водночас, щоб виписати технічне завдання, потрібно детально дослідити вулицю, визначити особливості її використання та проблеми, які потребують вирішення.
Результати дослідження частини вулиці У. Самчука – це перша спроба в нашому місті описати і узагальнити особливості та проблеми вулиці, визначити потреби різних категорій її користувачів. Вулиця У. Самчука була взята за основу не просто так: вже є розроблена проектно-кошторисна документація на проведення її капітального ремонту, але не всієї вулиці, а лише частини між обома перехрестями, оскільки так було прописано в технічному завданні на проектування. Водночас реалізація такого неповного проекту не покращить ситуацію на вулиці, а навпаки, призведе до поглиблення/загострення проблем і неефективного витрачання коштів з міського бюджету Рівного. Тому ми вирішили показати, як можна по іншому підійти до процесу планування ремонту вулиці і на які важливі моменти потрібно зважати при прийнятті рішення і при написанні технічного завдання.
Звісно, перелік проблем і особливостей вулиці У. Самчука, описаних в даному дослідженні не є вичерпним. До проведення таких досліджень вулиці потрібно залучати представників різних державних установ і організацій: управління транспорту, щоб врахувати стратегію розвитку транспорту; енергетиків, представників газопостачальних підприємств, щоб визначити непомітні для інших особливості інженерних мереж, визначити можливі рамки для співпраці; представників патрульної поліції. Обов’язковою умовою є комунікація з представниками підприємств, які розміщені на вулиці та в близькості до неї для визначення їхніх особливих потреб, проблем, можливостей для співпраці при подальшому проведенні ремонту. І, безперечно, потрібно вивчити досвід рівнян: мешканців і користувачів, з якими труднощами, проблемами на вулиці вони зіштовхуються. Ще одне наше дослідження - вулиці Костромської, яку часто називають "об'їздною" - читайте тут.

 
 

 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
       
   
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!