Дизайн-проект квартири в новобудові

Команда: Олександр Позняк, Ірина Франко-Шумейко, Ольга Марчук.

Рік реалізації: 2017.


Замовники перед початком роботи були налаштовані скептично, бо вже мали негативний досвід роботи з іншими дизайнерами по квартирі в іншому місті. Задача була сформульована максимально відкрито: «маємо таку квартиру, що можете запропонувати?». Щоб точніше сформулювати бачення ми провели три зустрічі ще перед початком робіт. В результаті ми визначили мету як: «зробити відкритий простір але щоб кожна зона мала свої межі». І здавалось нам наче задача суперечить сама собі. Основний принцип який ліг в план - відкритість. До кожної зони ми зібрали свої побажання. Наприклад, столова була повністю “open space” але треба було зробити так, щоб людина не відчувала що вона їсть у вітальні чи на кухні. В сім’ї троє людей: подружжя і донька. На трикімнатну квартиру в новобудові площа була близько ста квадратів. Після першої ескізної візуалізації ми створили ось таке фінальне зображення. На основі цього вигляду ми пояснювали що ж на нашу думку означає «відкритість але обмеженість».
Візуалізація квартири
В столовій ми розмістили перегородку. За нею стоїть стіл і стільці, коли стіл не сервірований та за ним ніхто не сидить - все займає мінімальний простір.
Оформлення столової
До кухні в замовника були вимоги щодо наповнення обладнанням: широкий вбудований холодильник, щоб все було закрито і було багато місця для приготування їжі.
Дизайн кухні
А зліва від холодильника ми запропонували зробити комору. Це невеличке приміщення з маленькими стелажами і поличками де зберігається все необхідне, що зазвичай зберігається на кухні: посуд, кухонна техніка яка рідко використовується. Все, що використовується частіше - розміщено на кухні в навісних шафках.
Планування кухні
Санвузол вирішили зробити на контрасті. Для цього використали текстуру каміння і фактуру дерева.
Дизайн ванної кімнати
Санвузол вийшов досить великим та комфортним: великий умивальник, велика зона зберігання, душова кабінка, ванна, унітаз, біде, рушникосушка.
Оформлення санвузла
І нам і замовникам дуже сподобалось рішення по організації пральної і сушильної машини. Вони розташовані в ніші. А зверху немає шафок, бо весь простір над ними використовується зі сторони комори.
Розташування речей у ванні
Спальна кімната проектувалась як особливо інтимна, з використанням відповідних кольорів і структури, щоб не було багато меблів, щоб все було легко.
Дизайн спальної кімнати
Хоча це окрема кімната але потрібно, щоб це був один інтер’єр, щоб заходячи в окрему кімнату ми не втрачали зв’язок із головним простором квартири.
Візуалізація спальної кімнати
Ми використали марсаловий колір на стінах, додали великоформатний принт. Все вийшло в стриманих але контрастних кольорах.
Кольори в спальній кімнаті
В кімнаті є шафа і будуарний столик. Шафа була не в пріоритеті, але вирішили, що її варто розташувати в спальній. Меблі і тумбочки використали максимально легкими, прозорими, на легких ніжках.
Меблі в спальній
Вдало використали простір над ліжком в якості додаткової зони для зберігання речей. Продумали розташування розеток.
Простір спальної кімнати
Одним із важливих завдань була організація загальної гардеробної кімнати. Її двері видно з правої сторони, вони оздоблені натуральним шпоном. Такий колір шпону є другим формотворчим в цьому інтер’єрі.
Гардеробна кімната в квартирі
Гардеробна кімната переходить в шафу. Одна частина дверей шафи - монолітна плита, яка повторює оздоблення гардеробної кімнати, а друга - дзеркало, що “розбиває” межу між елементами квартири і полегшує цю частину простору.
Шафа в спальній кімнаті
У вхідній зоні використали плитку щоб зручно було прибирати сміття, яке заноситься з двору на взутті.
Вхідна зона в квартирі
Дитяча кімната одразу планувалась як “абсолютно окрема республіка”.
Дизайн дитячої кімнати
Згідно побажання треба було зробити мінімум меблів. Тому ми застосували принцип вбудованості: ліжечко є наче частиною шафи і знаходиться в ніші, а сама шафа не схожа на шафу - вона розміщена від стіни до стіни.
Меблі дитячої кімнати
Стіл також максимально широкий. І він дозволяє розмістити додатково якусь підставку під малювання, і виділити зону під вивчення уроків.
Планування дитячої
Так як квартира знаходиться на верхньому поверсі, то нам дуже хотілось використати всі переваги висоти. До перепланування квартира мала один великий балкон із двома входами: з кухні та з вітальні. Ми вирішили частину балкону включити в житлову площу та додати його в структуру квартири.
Перепланування квартири
Зменшили висоту перил, опустили підвіконня, поставили столик, додали стелажі і перетворили це місце у відпочинкову зону з якої відкривається чудовий вигляд на місто і всередину квартири.
Відпочинкова зона в квартирі
Структура квартири вийшла дуже неоднорідна. Тому в основі лежить білий колір з унікальними акцентами різних текстур в кожній кімнаті. За допомогою вдалого використання дзеркал ми зруйнували просторову межу квартири та простір здається набагато більшим і відкритим.
Оформлення вітальної кімнати
Нам дуже пощастило з замовниками - це був складний, але приємний проект і результат перевершив всі очікування.
 
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!