Розробка стандарту хлібних магазинів ТМ “Скиба”

Стандарт реалізовано в містах: Березне, Сарни, Дубровиця, Вараш.

Команда: Петро Ганін, Дмитро Котляров, Максим Терехов, Петро Степанюк, Олена Ромашко, Андрій Ничипорук, Павло Алексєвич.

Рік реалізації: 2018.

Проект втілений.


       Замовник цього проекту - підприємство ВАТ “Сарненський хлібзавод”, яке нещодавно провело ребрендинг і тепер випускає продукцію під ТМ “Скиба”. Раніше Майстерня МОСТ розробляла проект будівництва адміністративно-побутового корпусу хлібзаводу, так що позитивний досвід співпраці з нами у замовника вже був.


       Після ребрендингу підприємство почало розбудовувати мережу фірмових торгових точок в центральній та північній частинах Рівненської області. Конкретний хлібний магазин над фасадом якого працювала команда Майстерні МОСТ розташований в місті Березне, на вулиці Буховина, 4. Він займає частину будівлі, де крім нього є і інші крамниці.


Магазин в м. Березне
 

       Виходячи з вимог брендбуку (фірмового стилю) замовника та враховуючи його побажання, ми запропонували виконання фасаду в світлому тоні з використанням бельгійської цегли Gorgona як основного матеріалу. Для контрасту верхню частину стіни з карнизом, а також проміжки під вікнами виконали із композитних панелей кольору графіт. Рами вікон і дверей - в білому кольорі.


Магазин в м. Березне

Перед проектуванням торгових точок ми в першу чергу проаналізували і обговорили з замовником розміщення всередині магазину торговельного обладнання. Для цього в себе в офісі розкреслили на підлозі в натуральних розмірах планування типової торгової точки і тестували, яке розміщення вітрини, стелажів, меблів і т.д. буде найзручнішим для клієнта магазину. Це робилося для того, щоб розуміти, яка площа і розміри магазину будуть оптимальними.


Після реалізації цього замовлення, команда Майстерні МОСТ продовжує роботу з замовником вже по інших проектах - оформленні фасадів хлібних магазинів-МАФів. Вони будуть виконані в тому ж стилі, що й магазин в м. Березне і розташовані в інших населених пунктах області: Сарни, Вараш, Дубровиця і т.д.


Реалізований магазин в м. Сарни


Проект іншого хлібного магазину в м. Сарни


Візуалізація проекту в м. Вараш

 
Проект хлібного магазину-зупинки в м. Дубровиця

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!