Клубний дім Waterfall

Команда: Дмитро Котляров, Микола Ткачук, Олександр Позняк, Ірина Франко-Шумейко, Андрій Ничипорук, Павло Алексєвич.

Рік: 2018.

Реалізовано концепт та ескізний проект.


Замовник цього проекту має у власності ділянку землі в одному з нових мікрорайонів нашого міста. Звернувся в Майстерню МОСТ з ідеєю побудувати там компактний і якісний багатоквартирний будинок. Детального бачення майбутнього житла (поверховості, кількості квартир і т.д.) у замовника не було.
Земельна ділянка має нестандартну трикутну форму та складний рельєф і це створює немало обмежень для будівництва.

План забудови клубного дому (вид зверху).

Концепція

Для розробки концепції майбутнього будинку, ми проаналізували регіональний ринок нерухомості і в результаті запропонували клієнту для втілення формат клубного дому. Такий неординарний проект якісно відрізняється від типових пропозицій на місцевому ринку житла. Клубний дім дає мешканцям атмосферу комфорту і унікальності та об’єднує під одним дахом людей з релевантними життєвими цінностями.
Враховуючи обмеження земельної ділянки, команда Майстерні МОСТ розробила проект триповерхового будинку нестандартної конфігурації на дев’ять квартир. Він візуально розділений на три секції та два під’їзди. В першому з них на кожному поверсі розміщена одна квартира, в другому - по дві.

Вид будинку з боку вулиці.

В будинку повністю вільне планування, тобто майбутні власники можуть створювати дизайн свого помешкання не маючи ніяких рамок у вигляді внутрішніх стін. Розташування клубного дому на ділянці сплановано так, що з вікон усіх квартир відкриваються заміські мальовничі краєвиди.
Щоб майбутні мешканці мали приклад візуалізації свого житла, команда дизайнерів розробила дизайн-проект однієї з квартири. Він повністю готовий до втілення.

360-панорами зони вітальні/їдальні та спальні однієї з квартир.


Вітальня-їдальня однієї з квартир.

Спальня.


Кожне помешкання має власний гараж та окреме господарське приміщення (комору) площею 12 м.кв. в цокольному поверсі. В багатьох рівненських новобудовах все ще не передбачені ні гаражі, ні комори, хоча обидві ці складові роблять міське житло по-справжньому комфортним для мешканців.
Декорування зовнішніх стін будинку стилістично нагадує водограй, що створює відчуття сили та емоції природної стихії.

Вид клубного дому збоку, зі сторони вулиці.

Зі сходової клітки першого поверху в обох під’їздах є вихід у невеликі закриті внутрішні дворики. Туди ж виходять тераси квартир перших поверхів та великі балкони другого і третього поверхів.
Внутрішній двір є обов’язковим елементом концепції клубного дому. Це “місце сили” його мешканців, яке дає відчуття затишку і відособленості від зовнішнього світу. Тут можна відновити емоційний ресурс після робочого дня, розслабитися і відпочити на самоті чи з сім’єю.

Вид будинку зі сторони внутрішнього двору.

На даху будинку ми запропонували облаштувати три тераси з озелененням. Вони доступні всім мешканцям. В теплу пору року там дуже комфортно відпочивати і спостерігати навколишні панорами.

Одна з попередніх візуалізацій клубного дому в іншому кольорі.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!