Дизайн

Posted on

Процес роботи над проектом дизайну в нашій майстерні складається з певних етапів.  Завдяки чіткому слідуванню цьому порядку ми завжди можемо зорієнтувати клієнта в часі та послідовності робіт. При такому підході робота команди дизайнерів стає більш ефективною, а клієнту комфортно розуміти, на якому етапі знаходиться його дизайн-проект і які дії будуть наступними.


1. Перша зустріч з клієнтом. Визначення технічного завдання (ТЗ)На цьому етапі ми спільно з замовником формуємо бачення майбутнього проекту, аналізуємо його потреби, масштаб робіт, кількість задіяних приміщень та їхні функції. Також з’ясовуємо, яка документація буде потрібна для реалізації замовлення. На основі цього, формується орієнтовна вартість і термін виконання проекту.


2. Наступний етап – обміри об’єкту. Максимальна точність у вихідних розмірах майбутнього проекту дуже важлива як для ефективного зручного планування, так і для документації. Тому всі необхідні заміри приміщень до початку проектування ми обов’язково робимо власноручно. Так з’являються обмірні креслення.

5


3. Аналіз існуючого простору. Відповідно до визначеного з клієнтом технічного завдання ми аналізуємо стан та існуюче планування приміщення. Пропонуємо декілька варіантів його перепланування, згідно з потребами замовника.

5


4. Погодження планування. Зустрічаємося з клієнтом, пояснюємо переваги кожного варіанту перепланування і узгоджуємо, який варіант обираємо для втілення.

 

5

 


5. Розробка візуальної частини. Після того як планування приміщення затверджене замовником, наступний етап – підбір візуального образу. На цьому етапі самостійно, чи спільно з клієнтом робимо підбірку референсів (фото різноманітних інтер’єрів чи елементів інтер’єру, які відповідають нашому технічному завданню). Для цього використовуємо різні інтернет-джерела: pinterest, flickr і т.д.


6. Погодження візуальної частини. На основі обраних клієнтом референсів, формуємо візуальну частину приміщення. Сюди входить оформлення стін, стелі, підбір меблів, тканин, освітлення і т.п. Узгоджуємо її з клієнтом.


7. Розробка робочого проекту (РП). Після того як всі питання, стосовно планування та оформлення приміщення з клієнтом узгоджені, ми готуємо пакет документів робочого проекту. Сюди входять креслення конструктивного плану (інформація що стосується перепланування), план розміщення меблів, сантехнічного обладнання, електрообладнання (вмикачі, вимикачі, розетки), освітлення, опорядження та ін. До всіх креслень додаються детальні специфікації.

 


8. Етапи втілення проекту в життя. Після завершення роботи над кресленнями, ми здійснюємо авторський контроль над реалізацією проекту. Для цього регулярно виїжджаємо на об’єкт та постійно підтримуємо зв’язок з клієнтом чи його виконробом.


Всі етапи роботи над дизайном відбуваються в постійному контакті з замовником. Буває, що ще до початку безпосередньої роботи над об’єктом ми декілька разів зустрічаємося з клієнтом, щоб правильно визначити технічне завдання. Кожна квартира, будинок чи комерційна нерухомість – це щоразу абсолютно індивідуальні проекти. Завжди важливо правильно почути замовника, відчути його потреби та бажання і в результаті запропонувати таке рішення, яке буде максимально вирішувати всі поставлені ним задачі. Бо розробка дизайну – це перш за все функціональне та зручне планування, вирішення різноманітних практичних завдань, а вже поряд з цим створення візуального образу.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!