Архітектура

Posted on

Під час роботи над архітектурним проектом дуже важливою і корисною є зрозуміла структура робочого процесу. Це суттєво економить час як замовника, так і команди архітекторів та інженерів. А в підсумку дозволяє досягти високого результату, виправдати очікування клієнта і вирішити всі поставлені ним завдання.

Етапи роботи над архітектурним проектом в нашій майстерні є такими:


1.Перша зустріч з клієнтом. Збір вихідних даних. Знайомимося з баченням готового об’єкта і побажаннями клієнта, аналізуємо його потреби, функції майбутньої будівлі, виїжджаємо на місце розташування, оглядаємо ділянку. На цьому етапі важливо ефективно проаналізувати потрібну функціональність будівлі. Для цього ми обговорюємо з клієнтом максимально можливі варіації використання об’єкту в майбутньому. Якщо це, наприклад, приватний будинок, то має значення скільки членів сім’ї тут буде проживати, якого віку, як люблять проводити вільний час, чи часто запрошують гостей, чи є автомобілі та багато інших нюансів.


2. Етап ескізування. Після обговорення функціоналу будівлі і збору вихідних даних ми готуємо ескізи планування, задаємо основні параметри майбутніх приміщень та зон. Ці ескізи детально обговорюємо з клієнтом та коригуємо відповідно до його побажань. Знову ж таки, максимально уважно ставлячись до функцій приміщень та потреб замовника.


3. Візуальний образ. Після того як затверджена планувальна структура, ми розробляємо декілька ескізів загального вигляду майбутньої будівлі. Погоджуємо їх з клієнтом.

 


4. Наступний етап – формування завдання на проектування. Ми обговорюємо і узгоджуємо матеріали, які будуть використані в будівництві як для несучих конструкцій, так і для оздоблення. Враховуючи бюджет замовника, обираємо найбільш раціональні рішення. В підсумку завдання на проектування підписується клієнтом.

 


5.Розробка тривимірної моделі будівлі і, як результат – остаточні візуальні зображення. По них ми з замовником уточнюємо і коригуємо деталі: кольорові відтінки оздоблення, декор, варіанти освітлення, тощо.

 


6. Після затвердження завдання на проектування та візуалізацій настає стадія розробки робочого проекту. Ми обраховуємо всі елементи та конструкції будівлі (фундаменти, крокви і т.д.), розробляємо креслення та специфікацїі, необхідні для будівництва.


7. І останній етап – видача готового проекту для початку підготовчих та будівельних робіт.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!