Урбаністика

Posted on

Місто, в якому ми живемо – це живий організм, який постійно змінюється. Щодня приймаються і втілюються рішення, які впливають на життя рівнян в майбутньому. Як буде спроектований сквер чи громадський простір, де побудують житловий комплекс, яким буде дитячий майданчик і як відремонтують вулицю – чи будуть там велодоріжки, тротуари і вся інша цивілізована інфраструктура. Все це прямо впливає на якість і зручність життя людей в місті.

Якщо рішення прийняті неправильно і, наприклад, до нового кварталу немає громадського транспорту, а розв’язка не робить рух безпечнішим – це означає, що проблеми не лише не вирішили, а ще й усугубили.

Команда Майстерні МОСТ хоче, щоб наш міський простір був зручний і привабливий. Його благоустрій має відбуватися не точково і хаотично, а комплексно, з довгостроковим баченням розвитку міста, врахуванням сучасних принципів планування і дизайну міського середовища. Тому, за попередні роки ми:
Ці проекти команда Майстерні МОСТ робила спільно з інженерами та проектними менеджерами, які давно і успішно працюють в різних громадських організаціях Рівного та на практиці знають як вирішувати проблеми міста. Щоб і надалі робити проекти для покращення нашого міста, ми об’єднали різних спеціалістів у відділ урбаністики Майстерні МОСТ. Основне завдання відділу – працювати над дослідженням міських проблем та знаходити варіанти їх вирішення і покращення ситуації. Ці проекти будуть стосуватися:
  • планування міських вулиць,
  • облаштування громадських зон,
  • облаштування сучасних дитячих зон,
  • проблеми планування забудови нових кварталів і розвитку там міської інфраструктури,
  • озеленення міста.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!