5

Ландшафт

Posted on

Ландшафтне проектування — один з найважливіших етапів створення атмосфери затишку на Вашій ділянці. Для отримання ідеального місця відпочинку необхідні знання, досвід і художній смак. Ландшафтне проектування ми поєднуємо з творчістю, підходимо до цього етапу з             душею, де почуття і дизайнерська думка гармонійно поєднані з достоїнствами самої ділянки та побажаннями клієнта.

Для отримання бажаного результату, ми весь процес умовно розділяємо на етапи.

Перш за все, для кращого сприйняття та розуміння напрямку подальшого просування , необхідно зробити виїзд на ділянку та її фотофіксацію. Крім того, на ділянці ми спілкуємося з клієнтом, обговорюємо загальний вигляд майбутнього ландшафту, слухаємо його побажання та оцінюємо їх перспективи чи пропонуємо альтернативи.

Згодом, враховуючи всі переваги і недоліки території, ми пропонуємо два-три ескізних варіанти проекту, допомагаючи тим самим клієнту визначитися з власними побажаннями.

5
5
5

Малюнки ключових фрагментів допоможуть максимально точно уявити майбутню територію.

5

Після             внесення до ескізів всіх необхідних поправок, ми розробляємо генплан з деталізацією всіх елементів ландшафту — остаточне розташування будівель, водних пристроїв, квітників, малих форм, типів використовуваних покриттів і т.д.

 

На основі генплану розробляється дендроплан - це креслення, в якому підібраний видовий і сортовий склад усіх рослин ландшафтного дизайну.

Заключним етапом ландшафтного проектування є підготовка робочих креслень, які необхідні             для винесення проекту на місцевість:

  • Креслення розпланування — план розташування елементів благоустрою території (доріжок, майданчиків, водойм, малих архітектурних форм, тощо).
  • План поверхневого відведення, зливової каналізації передбачає вибір оптимальної за конструкцією дренажної системи, трасування мережі в плані, підбір матеріалів і устаткування, розрахунок обсягів робіт.
  • План мощення доріжок і площадок, підпірних стін і декоративних композицій ландшафтного дизайну. Типи використовуваних покриттів.
  • Схема декоративного освітлення — схема зовнішнього освітлення і декоративного підсвічування території   з вказаною кількістю та типом світильників, розташування електричних мереж.
  • Дендрологічне планування — схема озеленення ділянки із зазначенням всіх існуючих рослин, які планується зберегти на даній території, і всіх   рослин, які передбачається на ділянці посадити при його озелененні і благоустрої.
  • План автоматизованої системи поливу та специфікація обладнання.
  • Схема вертикального планування території необхідна на ділянках зі складним рельєфом. На ній вказуються існуючі та запроектовані висотні відмітки рельєфу, ухили в профілях, нові горизонталі рельєфу. Вираховується картограма земляних робіт з обсягами переміщуваного грунту, вивезення та завезення його на територію.
  • Ескізи малих архітектурних форм — ескізи ексклюзивних МАФ у масштабі з зазначенням матеріалів.

5

В процесі формування кожного з вищевказаних креслень ми постійно на зв’язку з клієнтом, а він — з нами. Таке тісне інтерактивне спілкування забезпечує швидкість прийняття проектних рішень, змін, виправлень, а відтак — мінімальні затрати часу на виготовлення проектних креслень. Обсяг документації залежить від складності майбутніх робіт, а також від ступеня деталізації та візуалізації, необхідної клієнту.