Дизайн

Posted on

Процес дизайну приміщень в нашій майстерні розбитий на кілька етапів. Саме ці етапи дозволяють чітко слідувати поставленому курсу і не робити кроків назад.

Перш за все ми зустрічаємося з клієнтом особисто, спілкуємось і прагнемо дізнатися, що саме йому потрібно, які масштаби проектування, яка документація знадобиться йому, кількість приміщень, їх функції та наповнення. На основі цього, формується орієнтовна вартість замовлення і термін виконання.

Наступним етапом є обміри приміщення. Спираючись на власний досвід та усвідомлюючи відповідальність за наші майбутні документи і розрахунки, ми власноруч обмірюємо усі приміщення, які вимагають створення в них дизайну — так з’являються обмірні креслення.

5
5

Побачивши об’єм роботи, знаючи речі, яким клієнт надає перевагу, ми формуємо концепт — ідею (ідеї), яка в майбутньому буде створювати кістяк усього дизайну. Форма і функція диктують майбутній напрямок проектування. Також до концепт — ідеї відноситься приблизна стилістика приміщень, яка сформована на основі побажань та вподобань клієнта.

5
5

Жоден дизайн не повинен суперечити функції приміщення, тому першочергово ми відштовхуємось від планування. На основі обмірних креслень, у створеній моделі або вручну, ми розплановуємо приміщення, прокладаємо транзитні шляхи, і розставляємо меблі. Ці плани, малюнки та ескізи ми узгоджуємо з клієнтом, і тоді приступаємо до наступного етапу.

Ескізування приміщень — надзвичайно важлива ланка, яка допомагає швидше досягти консенсусу з клієнтом. Але якщо між дизайнером та клієнтом сформувалось повне порозуміння, ми можемо пропустити цей етап, і одразу приступити до візуалізації приміщень.

5

Якщо візуалізації інтер’єру сподобались клієнту, то починається підбір матеріалів та обладнання. Ми володіємо великою бібліотекою матеріалів, та досвідом їхнього використання. Саме тому, якщо ми пропонуємо якийсь матеріал, то у більшості випадків Ви зможете його побачити та потримати в руках. Після підбору, виконується точна візуалізація, з реальними матеріалами та обладнанням. Ці зображення також мусять пройти процес узгодження.

Трапляються моменти коли візуалізації не подобаються клієнту, тоді вони підлягають переробці та підбору інших матеріалів, але зловживання можливістю переробки візуалізацій тільки ускладнить роботу та відтягне термін здачі проекту.

5

 

Після узгодження всіх візуалізацій, ми приступаємо до виготовлення робочої документації. В залежності від вимог клієнта, його можливостей, ми підбираємо та надаємо необхідний набір креслень. Дехто відноситься досить умовно до дизайну, та запроектованих нами речей, тому в них виникає необхідність лише у візуалізаціях, по яких вони планують втілювати це самостійно. Але основа маса наших клієнтів замовляють повні комплекти креслень, згідно яких можна виконати всі роботи з надзвичайною точністю. В таких комплектах присутні специфікації, де підраховані всі витрати матеріалів, виготовлені креслення на меблі та елементи інтер’єру, які неможливо купити, бо вони виготовляються за індивідуальним замовленням.

За бажанням клієнта, ми виконуємо авторський нагляд за втіленням нашого дизайну. В такому випадку ми регулярно спілкуємося з підрядниками, консультуємо їх, та за необхідності, виїжджаємо на об’єкт для вирішення питань по місцю.

Дизайнерський колектив нашої творчої майстерні пишається інтерактивністю процесу роботи під час дизайну. Ми постійно на зв’язку з клієнтами та враховуємо всі їх побажання та зауваження, співпрацюємо з усіма адекватними підрядними фірмами та колективами. Наша широка контактна лінія дозволяє радити Вам виконавців робіт або представників інших фірм, а також реалізаторів продукції, пов’язаної з ремонтом та будівництвом.