Архітектура

Posted on

При розробці архітектурного об’єкту важливою є правильна структура самого процесу, яка дасть можливість отримати високоякісний продукт в кінцевому результаті.

Для досягнення найкращого результату, процес проектування ми умовно поділяємо на етапи.
Першочергове ознайомлення з побажаннями та баченням готового об’єкту і місцем його розташування.
На цьому етапі відбувається збір вихідних даних для початку роботи, загальне обговорення майбутнього образу будівлі та її функцій. Важливо перебрати максимум потенційних життєвих ситуацій — від організації святкового обіду до буденних вечорів у родинному колі.
Це буде важливим при побудові функціонального плану будівлі, який стане основою схеми планування.

5

 

Після загального обговорення ми переходимо до етапу ескізування.
Малюємо ескізи планів будівлі, задаємо основні параметри майбутніх приміщень та їх зон. Ці ескізи ми детально обговорюємо з клієнтом та коригуємо для досягнення максимальної відповідності планувальних рішень його побажанням.

 

5

 

Після коригування планувальних рішень преходимо до образу будівлі — розробляємо декілька ескізів загального вигляду майбутньої забудови.

 

5

 

При затвердженні ескізів, ми складаємо та підписуємо завдання на проектування. Важливим моментом є обговорення і погодження матеріалів, які плануємо використати при будівництві — як для несучих конструкцій, так і для оздоблення. Спираючись на бюджет будівництва, ми допоможемо прийняти правильні рішення по конструкціях та матеріалах, аби при втіленні кошти витрачались рівномірно та раціонально.

 

5

 

Наступним етапом є розробка тривимірної моделі будівлі і як результат — остаточні візуальні зображення, по яких пізніше обговорюємо та редагуємо різного рівня деталі — це і кольорові відтінки оздоблення, і декоративні деталі, і освітлення, тощо.

5

 

Після затвердження завдання на проектування та візуалізацій настає стадія розробки робочого проекту. Рахуються всі елементи та конструкції будівлі (фундаменти, крокви), розробляються креслення та специфікацїі, необхідні для будівництва.

5

І остання стадія — видача готового проекту для початку підготовчих та будівельних робіт.